"Нова лінія" виробництво та продаж шкарпеток гуртом та в роздріб

 

Про нас

"Нова Лінія" - це сучасне підприємство, що має власну виробничу базу і складські приміщення, що дозволяє організувати повний цикл виробництва, починаючи від вхідного лабораторного контролю вихідної сировини і закінчуючи складами тимчасового зберігання готової продукції.

Сучасні комп'ютеризовані панчішно-шкарпеткові автомати дають можливість створювати різні по дизайну і структурі колекції шкарпеток: чоловічих, жіночих, підліткових і дитячих. Приймаються індивідуальні замовлення на виготовлення продукції спеціального призначення: шкарпетки з корпоративною символікою, особистими ініціалами і брендом, вироби під певний вид фірмового костюма, спортивні шкарпетки з емблемами команд, спортивних клубів.

     

 

     Якісна

    пряжа зарубіжних 

виробників    

 

 

 

 

                                                                                     Бездоганна якість продукції

           

 

 

 

сучасні технології

     та модні тенденції

 

 

 

Уся справа в деталях!

Так вже склалося, що справжнє добро, завжди залишаються непоміченими. Приблизно така ж картина і  з шкарпетками.  Це чи не найважливіший та водночас найскромніший предметом гардеробу. Адже шкарпетки є у кожного і їх наявність сприймають як належне. Та ось тільки з ними щось не так, їх власник одразу відчуває дискомфорт.

Загалом завдячувати такому «винаходу» як шкарпетки людство має стародавнім грекам.

Обмотуючи ноги, вони захищали їх від пошкоджень. Таким було первісне призначення шкарпеток. Та еволюція не пройшла стороною повз цей предмет гардеробу і невдовзі він обріс новими функціями. Так завдяки шкарпеткам люди стали зігріватися та підтримувати тепло в організмі. Потім їм приписали роль захисного бар’єра між шкірою та бактеріями. А тепер, не повірите (!), шкарпетки перетворились ще й на аксесуар до чітко продуманого образу.

Мабуть, переконувати когось в тому, що без шкарпеток нам не обійтись, немає сенсу. Будь Ви ділова людина, спортсмен, будівельник чи молодий студент. Не заважаючи на те, чоловік Ви чи жінка. Вам 10 років чи 60-ят – нам однаково не обійтись без шкарпеток. Вони подібні до імунної системи організму. Інколи зовсім непомітні, однак бережуть наше здоров’я.

Та є й інші ситуації. Кажуть, статус людини визначають по деталях. Так от! Шкарпетки це саме та річ, яка характеризує їх власника. Людина тільки тоді може відчувати себе впевнено та комфортно, коли знає, що вона виглядає ідеально. Тому так важливо грамотно підібрати шкарпетки до свого образу. Інакше може вийти казус. Уявіть собі ситуацію: приходите Ви на ділову зустріч, побачення чи знайомитесь з друзями коханої. Ну звісно ж хочеться скласти хороше враження. Вмощуєтесь зручно в крісло, закидаєте ногу на ногу, а з-під класичних штанів виглядають шкарпетки з пальмами. Звичайно, таке ніхто не омине увагою. І ви запам’ятаєтесь не чарівною усмішкою, чудовим почуттям гумору чи високим рівнем інтелекту, а саме «проколом» із шкарпетками.

І не забувайте: з шкарпетками пов’язано більше десятка прикмет. Тому поводитись з ними абияк не можна. Інакше це може видати Ваші негативні риси, які Ви наполегливо намагаєтесь приховати.

До того ж, не варто забувати, що шкарпетки залишаються одним з найпоширеніших подарунків. Особливо для сильної частини людства. Дарують такі презенти традиційно лише найближчим людям. І якщо раніше такий подарунок вважався банальним, то з теперішнім різноманіттям моделей, технік, матеріалів та візерунків, він може стати приємною несподіванкою.

facebook

Виробництво

Відгуки

"Намагаюся купувати товари українського виробництва. Тому спробувала шкарпетки місцевого підприємства. Чудова якість та адекватні ціни."

 - Маріяу декретній відпустці

Переглянути усі відгуки

 

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія