Про компанію

«Нова Лінія» - це сучасне підприємство, яке спеціалізується на виготовлені панчішно-шкарпеткової продукції різних категорій. Підприємство має власну виробничу базу і складські приміщення, що дозволяє забезпечити повний цикл виробництва.

Підприємство «Нова Лінія» засноване у 2001 року й організоване за наявності старого обладнання. 2005 році  були закуплені верстати чеського виробництва , що значно  збільшило кількість продукції, що випускається .Відтоді виробнича база підприємства постійно удосконалюється та модернізується. Так, у 2013 році завдяки старанням колективу та керівника було закуплено нове устаткування. Це дозволило вивести продукцію підприємства на якісно новий рівень і зробити його одним із лідерів продаж на шкарпетковому ринку України. Засновники підприємства продовжують йти в ногу з часом і слідкують за новинками у сфері виробництва панчішно-шкарпеткових виробів.

Для виготовлення власної продукції «Нова Лінія» використовує сировину імпортного виробництва: Іспанії, Італії, Польщі, Чехії та Індії. Це дозволяє підприємству створювати продукцію, яка відповідає високим європейським стандартам і складає конкуренцію відомим світовим виробникам. Уся вхідна сировина проходить ретельний лабораторний контроль, що дозволяє мінімізувати ризики, які можуть виникати в процесі експлуатації виробів. «Нова Лінії» здатна задовольнити вимоги будь-якого замовника.

Це одне з небагатьох виробництв України, яке, окрім традиційної сировини, використовує для пошиття шкарпеток льон та бамбук.

Виготовлення продукції здійснюєся на обладнані італійського (зашивочні машини «CONTI COMPLETT») та чеського виробництва (в’язальні машини «ANGE»), яке зарекомендувало себе як одне з найкращих у світі.

Процес перетворення сировини у готову продукцію складається з кількох етапів: в’язки, зашивання, волого-теплової обробки, кріплення етикеток і упаковки. Більшість з них є автоматизованими і відбувається в окремому виробничому приміщені. На кожному з етапів продукція проходить контроль якості і тестується технологами підприємства. 

Комп'ютеризовані панчішно-шкарпеткові автомати дають можливість створювати різного дизайну та структури колекції. Устаткування дозволяє виробляти шкарпетки найрізноманітнішої щільності. В залежності від сировини, яка застосовуються для виробництва, «Нова Лінія» пропонує своїм клієнтам літні, зимові та демісезонні шкарпетки. Дизайн колекцій розробляється у комп’ютерних програмах спеціалістами підприємства. При цьому враховані вікові особливості представників споживчого ринку та сезонні тенденції. 

До уваги замовників пропонується вироби різної фактури та колірної гами. Уся продукція підприємства має сертифікати якості, а підтвердженням добротності виробів  є сотні тисяч замовлень, які виконує «Нова Лінія» впродовж року.

Підприємство постійно удосконалюється. Впроваджує нові технології, реалізовує цікаві креативні ідеї, експериментує та досягає хороший результат. Гнучкість та вміння швидко реагувати на зміни дозволяє «Новій Лінії» залишатися гарантом бездоганної якості та прикладом соціально відповідального підприємництва. Найкращим підтвердженням цього є довіра постійних клієнтів та стрімке розширення ринку збуту.   

«Нова Лінії» - є флагманом не тільки в галузі виробництва панчішно-шкарпеткових виробів. Підприємство створило десятки нових  робочих місць та є сумлінним платником податків, а це суттєвий внесок у розвиток економіки нашої держави. Продукція підприємства широко відома та затребувана у різних куточках України. І це є свідченням того, що українське – найкраще!