Американці винайшли шкарпетки, які заміняють пульт

Повернутись до всіх новин

Американці винайшли шкарпетки, які заміняють пульт

07.03.2016

Вирішили подивитись фільм, та уже через кілька хвилин заснули? Не пропустити найцікавіший епізод Вам допоможе унікальна розробка американської компанії  Netflix – шкарпетки, здатні управляти телевізором.

Окрім свої прямих функції, виріб склав конкуренцію телевізійному пульту управління. Пристрій на вигляд практично нічим не відрізняється від звичайної в’язаної шкарпетки. Власне це і є шкарпетка, в манжеті якої прикріплена м’яка вовняна вставка. Саме у цій тоненькі смужці криється весь секрет її мегавластивостей. У вставці знаходиться плата Arduino Pro Trinket, батарея и високочутливий акселерометр.

Цей пристрій із складною назвою здійснює контроль над руховою активністю людини. У статичному стані процеси в організмі уповільнюються і це дозволяє майже з 100-відсотковою точністю визначити спить людина чи ні. Крім того, у зовнішній частині вовняної вставки знаходиться язичок із трьома світлодіодами: один індикаторний та два інфрачервоних.

Як тільки людина засинає, індикаторний світлодіод розгоряється. А два інших виконують роль телевізійного пульта та можуть поставити фільми на паузу. Зазначимо, що шкарпетка-пульт – це не тільки зручно, а й безпечно, адже телевізор переходить у сплячий режим. Так, зменшується ризик виникнення пожежі. Зрештою, проснувшись, Ви можете продовжити перегляд фільму з епізоду, на якому власне і заснули. 

 

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія