Какие носки мужчины чаще приобретают

Повернутись до всіх новин

Какие носки мужчины чаще приобретают

28.10.2018

Чому оптові покупки стають все популярнішими?


 
Раніше оптом закуповували шкарпетки переважно представники роздрібної торгівлі. Вони шукали безпосередніх виробників або великих постачальників, щоб отримувати продукцію для перепродажу по привабливій вартості. Сьогодні бажання купити шкарпетки оптом часто виникає і у тих, хто їх постійно носить: чоловіків, підлітків, тощо. До того ж представники сильної статі менш вимогливі до дизайну і зовнішньому вигляду цієї натільної білизни: догодити їм набагато простіше.
 мужские носки опт
Оптова покупка чоловічих шкарпеток забезпечує наступні переваги:
 
1. Економія часу. Не потрібно їхати в магазин або на ринок, довго вибирати різні пари, дізнаватися, скільки одиниць є в наявності для покупки.
2. Фінансова вигода. Купити чоловічі шкарпетки оптом в перерахунку на одну пару завжди дешевше, ніж купувати дані вироби в роздріб.
3. Задоволення потреби в шкарпетках на тривалий термін. Мінімальне оптове замовлення - 12 пар шкарпеток. Цього, зазвичай, цілком достатньо одному чоловіку на рік. А замовлення великої оптової партії на 120 пар вирішить проблему дефіциту такого товару на роки вперед, причому навіть якщо подібне придбання робиться групою з 3-4 осіб, у яких однаковий розмір ноги.
4. Зручна доставка. В одній упаковці 12 пар шкарпеток. Вона має невелику вагу і компактні розміри. Доставляється така партія в будь-який куточок України популярними службами доставки.
5. Широкий асортимент моделей, кольорів і розмірів - ще одна причина підібрати і купити чоловічі шкарпетки оптом.
 

 

Які шкарпетки чоловіки частіше купують оптом?


 
Не кожен вид натільної білизни купують навіть дрібними оптовими партіями, не кажучи вже про великі. Окремі види шкарпеток частіше беруть в роздріб. До найпопулярніших оптових виробів відносяться наступні:
 
• продукція консервативних темних кольорів - чорні, темно-сині, коричневі, сірі і темно-сірі. Винятком стають спортивні моделі, які часто відрізняються більш яскравими і помітними кольоровими гамами;
• однотонні вироби або ж шкарпетки з абстрактним, не надто великим малюнком, що не муляє очі;
• більш товсті вироби, вони у більшості чоловіків викликають довіру, вважаються більш надійними і довговічними;
• розміри від 25 до 29. Фактично під цим параметром шкарпеток розуміється довжина стопи у см. Найпопулярніший розмір 27, потім йде 25, а далі 29-й;
• на літо шукають вироби з бавовни, а на зиму часто вирішують купити чоловічі шкарпетки з махровим або ж іншим утепленням.
 
Висока якість шкарпеток компанії «Нова лінія»
 
Наша компанія пропонує клієнтам продукцію на базі якісної пряжі. Вироби робляться на сучасних панчішно-шкарпеткових автоматах. Налагоджене, автоматизоване виробництво забезпечує високу якість шкарпеток, великий асортимент в аспекті дизайну, кольорів і інших особливостей, а також привабливі ціни для оптових покупців.
 
Дізнатися всі деталі і оформити замовлення ви можете в режимі онлайн або за телефонами.

 

 

 

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія