Шкарпетки, як засіб від небезпечної недуги

Повернутись до всіх новин

Шкарпетки, як засіб від небезпечної недуги

07.03.2016

Зменшити ризики від небезпечної та дуже підступної хвороби – тромбозу – допоможуть сучасні шкарпетки на основі срібної нитки.

Авторами новинки є група австралійських вчених. На їх переконання, попередити виникнення тромбозу вен під час тривалих авіаперельотів можна, покращивши циркуляцію крові в організмі. Зробити це можуть супер-сучасні шкарпетки.  За словами одного з авторів ноу-хау Сема Пеннайя, винахід збільшує циркуляцію крові на 50%, що дозволяє органам і тканинам безперебійно отримувати кисень та поживні речовини, необхідні для їх нормального функціонування.

На вигляд суперновика це звичайні трикотажні шкарпетки. Однак у структурі виробу передбачено використання срібної нитки та компактної переносної батарейки. Остання за допомогою проводів посилає електричні імпульси. Вони проходять крізь шкіру і стимулюють нервові закінчення стоп. Такий електростимулятор є чудовим замінником активних фізичних вправ. При цьому запобігає застою крові, що дуже небезпечно для людей, які страждають тромбофлебітом.

Втім терапевтична цінність, не єдина перевага такого трикотажного дива. Срібні волокна мають антибактеріальні властивості, здатні нейтралізувати неприємні запахи, що, до речі, дуже важливоактуально. Єдиним мінусом винаходу є те, що з міркувань безпеки його не можна використовувати при зльоті та посадці.

 

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія