новинна стаття про медичні шкарпетки

Повернутись до всіх новин

новинна стаття про медичні шкарпетки

30.11.2015

Медичні шкарпетки

Здоровим бути - модно. І не останню роль в цьому питанні відіграє ставлення людини до власного організму. Попередити різноманітні захворювання та забезпечити комфорт особам, які мають проблеми зі здоров’ям,  допоможуть медичні шкарпетки.

Специфіка медичних шкарпеток в тому, що у них послаблена або цілком відсутня гумка. Таким чином вдається уникнути перетискання судин на нозі, що в майбутнього дозволяє знизити ризик виникнення варикозну. Їх застосовують не тільки з метою попередження захворювань, а й в процесі лікування. Медичні шкарпетки рекомендовано при діабеті та грибкових захворюваннях. 

Це оптимальний вибір при вирішенні проблеми неприємного запаху, викликаного пітливістю ніг. Також медичні шкарпетки ідеально підходять тим, хто мерзне під час сну. Традиційні моделі, які мають тугу гумку, перетискають судини на нозі та перешкоджають руху крові. В результаті, людина відчуває дискомфорт, викликаний онімінням. Якщо таке трапляється регулярно, можуть наступити серйозні наслідки. Попередити їх можна завдяки медичним шкарпеткам.

Помилково думати, що такі вироби призначені лише для людей, які мають схильність до певних захворювань.  Медичні шкарпетки – ідеальний варіант для осіб, які тривалий час перебувають в одному положенні, що, як правило, спричиняє набряки. Гумка звичайних шкарпеток може перетискати ногу та призводить до виникнення больових відчуттів. Тому представникам таких професій як продавці, водії, касири також рекомендовано носити медичні шкарпетки.

Варто зазначити, що при виготовленні кожної з моделей застосовувалися тільки найсучасніші технології. Процес виробництва відбувається під ретельним контролем. У продукції виробництва «Нової Ліні» Вам буде тепло, зручно та комфортно.

 

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія