Шлях до перемоги і економії: замовити спортивні шкарпетки оптом у нас

Повернутись до всіх новин

Шлях до перемоги і економії: замовити спортивні шкарпетки оптом у нас

07.03.2019

Шлях до перемоги і економії: замовити спортивні шкарпетки оптом у нас

 

Сьогодні заняття спортом та тренування популярні у населення. Сформувалася мода на спортивний одяг та аксесуари. Щоб займатися, потрібна спеціальне легке і міцне екіпірування. І шкарпетки, як його частина, займають важливе місце.

Особливості спортивних шкарпеток

 

Для тренувань і змагань не підійдуть звичайні щоденні шкарпетки. Спорт висуває підвищені вимоги до складу і якості матеріалу шкарпеткових виробів, їх пошиття. Після тренування спеціальні шкарпетки залишаються сухими і зовні чистими, але прати їх треба обов'язково кожен раз.

 

Якщо ви активний спортсмен, то шкарпетки змінюються кілька разів за день. Тому розумно і вигідно купити шкарпетки оптом спортивні в інтернет-магазині «Нова Лінія». Нашу продукцію для спорту відрізняють такі важливі моменти:

 

  • п'ята і мисок ущільнені - це гарантія захисту від мозолів;

  • на пальцях плоский тонкий шов - запобігає натиранню кінчиків пальців;

  • резинка міцна і еластична - виключає сповзання, але і не здавлює ногу;

  • до складу тканини входить синтетична нитка, яка добре вбирає вологу і швидко сохне. Ноги залишаються сухими, без попрілостей і грибкових уражень;

  • бавовна, бамбук або шерсть додається для приємних відчуттів і тепла.

 

Ці особливості гарантують якість і дотримання технологій виготовлення. Кожен спорт «взутий» в своє взуття і шкарпетки. Ми це враховуємо.

 

Асортимент спортивних шкарпеток нашого магазину:

 

  1. Моделі для зими - довгі щільні шкарпетки для чоловіків, жінок і дітей. Оздоблення комп'ютерним малюнком, плоский шов і подвійний борт. Склад: поліамід і еластан. Для комфорту та додаткового тепла додана бавовна. Прихильникам активного зимового відпочинку приготували термошкарпетки з графічним малюнком, терморегуляцією і вентиляцією. Щоб шкарпетки не сповзали, посилена фіксація на нозі. Довгі шкарпетки використовують для бігу, в футболі, важкій атлетиці, трекінгу, туризмі та ін.

  2. Демісезонні спортивні шкарпетки - цікава серія з високою чи низькою резинкою. Гарні для літніх видів спорту: ролики, велосипед, теніс. При виготовленні дотримані технічні стандарти. Прикрашені написами, малюнками, логотипами. Різноманітні за коляровою гамою, використовуються орнаменти.

  3. Літні моделі - це найяскравіша серія. Матеріал: бавовна і поліамід. Радує не тільки строкатий підбір кольорів, картинок і логотипів, але й модні укорочені молодіжні моделі, ніжні жіночі та з комп'ютерними малюнками чоловічі. Є полегшені варіанти - п'ята і носок щільні, а все інше - сітка. Запропоновані комбіновані модели: нижня частина ступні, носок і п'ятка - щільна гладь, а верх - сітка. Оптимальне використання: бадмінтон, волейбол, боротьба.

 

Шкарпетки для спорту - доступно і якісно

 

Якісні шкарпетки для спорту потрібні цілий рік. В роздробі вони дорогі і зустрічаються підробки відомих брендів. Тому, як для індивідуального використання, так і для команди варто замовити шкарпетки оптової партією у нас, в тому числі з можливістю нанесення будь-якого логотипу.

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія