Три причини купити дитячі шкарпетки оптом:

Повернутись до всіх новин

Три причини купити дитячі шкарпетки оптом:

02.12.2018

Дитячі шкарпетки - невід'ємний предмет гардеробу, який потрібен з моменту появи малюка на світ. В подальшому, разом з дорослішанням дитини, необхідність в придбанні цих виробів не зникає. Швидше навпаки, потреба в них збільшується, батьки замовляють їх частіше та в чималій кількості. Нерідко мамами і татами приймається рішення купити шкарпетки оптом від виробника. З цим готова допомогти компанія «Нова лінія».

Крім далекоглядних батьків в оптових партіях панчішно-шкарпеткової продукції зацікавлені представники роздрібної торгівлі: різні магазини одягу, приватні підприємці, тощо.

Висока якість та інші переваги

Запропоновані на нашому сайті дитячі шкарпетки виготовлені з якісних натуральних (льон, бавовна, шерсть) і синтетичних (еластан, поліамід) матеріалів. Продукція має необхідні сертифікати відповідності, що підтверджує її відмінні експлуатаційні властивості. Додатковою гарантією якості виступають численні оптові і роздрібні замовлення. До інших переваг продукції відносяться:

  • приємні тактильні відчуття;

  • максимальна зручність для юних користувачів;

  • привабливий зовнішній вигляд (ми пропонуємо чимало яскравих і красивих шкарпеток, які подобаються дітлахам).

Широкий асортимент дитячих шкарпеток

дитячі шкарпетки опт

Представники бізнесу та батьки часто вирішують купити дитячі шкарпетки оптом на нашому сайті, бо їм пропонується великий вибір продукції. Як дорослі, так і діти, які нерідко також беруть участь в ухваленні рішень щодо предметів свого гардеробу, можуть вибирати відповідні вироби за такими критеріями:

  • матеріали виготовлення. Дітям варто купувати або 100% натуральні шкарпетки, або ж моделі, в складі яких є синтетичні добавки. Перевага останніх - підвищена зносостійкість, практичність і довговічності. «Нова лінія» пропонує дитячі шкарпетки, що складаються з бавовни чи льону, а також містять еластан та поліамід. Пропорції тканин в складі можуть відрізнятися, але на натуральні матеріали припадає не менше 75%;

  • сезон. Умовно дитячі шкарпетки можна розділити на полегшені (літні) і теплі (для холодної пори року). У нашому асортименті є сіткові моделі з льону, універсальні вироби з бавовни, а також максимально теплі шкарпетки;

  • розмір. Ми пропонуємо дитячі шкарпетки оптом найбільш затребуваних розмірів, а саме від 16 до 22-го. Це дозволяє підібрати дитині вироби, які ідеально сидять на нозі і виключають будь-який дискомфорт при носінні;

  • колір. В асортименті «Нова лінія» є більш строгі, максимально універсальні однотонні моделі (сірі, чорні, тощо). Також можна підібрати оригінальні дитячі шкарпетки яскравих відтінків - рожевого, блакитного, жовтого, зеленого. На особливу увагу заслуговують моделі з дитячими малюнками - м'ячами, смужками, сердечками, зображеннями популярних персонажів мультфільмів, тощо. Відповідний варіант знайдеться як для повсякденних походів в садок або школу, так й для особливого, святкового випадку.

Три причини купити дитячі шкарпетки оптом:

  1. Дітям зазвичай потрібно багато шкарпеток. Вони швидко зношуються, їх носять не тільки на вулиці, але й вдома (в них граються, сплять, тощо). Плюс міняти (прати) шкарпетки рекомендується щодня, так що 10 та більше пар не будуть зайвими.

  2. Це вигідно. Ціна на оптову партію традиційно нижче, ніж при роздрібній купівлі. Вартість стартує з 7 гривень за пару

  3. Максимально зручно. «Нова лінія» дозволяє оформити замовлення в режимі онлайн або за телефонами. Доставка здійснюється в будь-яке місто України, а мінімальне замовлення дорівнює 12 парам одного розміру та кольору.

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2021 Нова Лінія