Загублену шкарпетку можна знайти за допомогою iPhone

Повернутись до всіх новин

Загублену шкарпетку можна знайти за допомогою iPhone

07.03.2016

Відтепер проблему «загубленої шкарпетки» вирішено назавжди. Компанія BlackSocks запустила у серійне виробництво унікальні вироби з мікрочіпами. З їх допомогою знайти зниклу шкарпетку  можна за лічені секунди. Наразі у масовий продаж увійшли лише вироби чорного кольору, але розробники працюють над покращенням їхнього дизайну.

Велика таємниця пральних машин, у яких безслідно зникають шкарпетки, розкрита. Її свідком були більшість жителів нашої планети. Особливо це стосується чоловіків. Після прання вони часто виявляли, що у їхніх улюблених шкарпеток відсутня пара. І знайти пропажу не може навіть британський детектив Шерлок Холмс.

Очевидно від цієї проблеми страждали і співробітники компанії. Саме вони запустили у серійне виробництво шкарпетки з вмонтованими мікрочіпами радіочастотної ідентифікації. Ця невеличка мікросхема дозволяє знайти загублену річ з-поміж іншого одягу.

Як з’ясувалося, система працює доволі просто. До шкарпеток під’єднано спеціальний додаток, здатний розпізнавати вироби одного комплекту. Його можна підключити і до iPhone. Безпосередньо через безпровідникове з’єднання Bluetooth. Втім ідентифікація однакових шкарпеток не єдина позитивна «чеснота» додатку. З його допомогою смартфон може встановити склад виробу, попередню дату виготовлення і навіть кількість прання. 

 

 

Підписка на Новини та Акції

 
Click to refresh image

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2022 Нова Лінія