Ваш логотип

Індивідуальне замовлення шкарпеток.

Хочеш бути оригінальним? Замовляй шкарпетки з власним малюнком та символікою. Реалізувати таку ідею допоможе «Нова лінія».

Підприємство пропонує  виготовлення продукції спеціального призначення: шкарпетки з корпоративною символікою, особистими ініціалами і брендом, вироби під певний вид фірмового костюма, спортивні шкарпетки з емблемами команд, спортивних клубів тощо.

Замовник може самостійно виготовити макет малюнка або довірити цю роботу професіоналам «Нової лінії». Шкарпетки індивідуального виробництва для персоналу дозволять підкреслити статус та респектабельність фірми. Практикується виготовлення шкарпеток під дизайнерські колекції одягу, де вони часто виступають головним елементом образу.

Послуга індивідуального замовлення – оптимальний варіант для людей, які дбають за власний стиль та імідж.Такі вироби можуть стати оригінальним подарунком до урочистої події або сімейного свята. Годі бути банальним у своїх рішеннях!

Крім того, Ви можете замовити вироби з додатковими декоративними деталями: бантиками, нашивками, бусинками тощо. Підприємство пропонує вироби довершеної якості та цікавого дизайну. Продукція «Нової лінії» гріє не тільки тіло, а й душу!

Орієнтовні ціни на індивідуальне виготовлення:

Формування ціни на виготовлення шкарпеток залежить від безлічі факторів основні з них це: складність логотипу, загальна кількість написів і логотипів на одній шкарпетці, матеріали. Точна вартість індивідуального виготовлення буде після отримання ТЗ (технічного завдання).

Орієнтовні ціни на індивідуальне виготовлення:

шкарпетки, кількість пар шт.     ціна грн. за пару  
50 80  
100 60  
200 50  
300 20  
500 6  
від 1000 дог.  

Ціни вказані за один дизайн та один колір, в декількох розмірах

Для індивідуального виготовлення нам необхідна наступна інформація від Вас: 1 ) зображення, логотип або напис в графічному форматі : JPG, BMP, PSD PNG . 2 ) підібрати матеріали , розмір, колір а також форму шкарпетки . 3 ) уточнити де саме буде розміщений на шкарпетці Ваш малюнок або логотип компанії . 4 ) далі наш дизайнер малює зображення на комп'ютері і відправляє Вам на ел. пошту. 5 ) затвердити , після чого ми запускаємо у виробництво весь необхідний Вами обсяг, після 50 % передоплати.

Повне або часткове копіювання матеріалу без посилання на джерело заборонено © 2019 Нова Лінія